Zone Ketur
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Zone Ketur

pour tous les keturs !

AccueilAccueil  RechercherRechercher  Dernières imagesDernières images  S'enregistrerS'enregistrer  Connexion  
Le Deal du moment :
Display Star Wars Unlimited Ombres de la Galaxie : ...
Voir le deal

bir koyde cok guzel bir kiz varmis....

2 participants
AuteurMessage
AnoniNiyolay

AnoniNiyolay

bir koyde cok guzel bir kiz varmis.... Empty
MessageSujet: bir koyde cok guzel bir kiz varmis....   bir koyde cok guzel bir kiz varmis.... EmptyJeu 20 Avr à 0:16

bir köyde çok güzel bir kız varmış

o köye misafir gelen bir delikanlı kıza aşık olmuş

çokda yakışıklı hali vakti yerinde bir delikanlı

kıza evlenme teklifi ediyro.. ben size aşık oldum ve hayatımı sizile geçirmek stiyorum evlen benimle demiş

kızda çoook güzel alımlı tam bir hatun ...

kız hayır evlenmeyi düşünmüyorum demiş.. kabul etmemiş

gel zaman git zaman yıllar geçmişşş

bir gün o delikanlı yine o köye misafirliye gelmişş.. kahvenin önünde oturken kızı görmüş.. arkadaşına demişki bu o kız değilmi ? evet o demiş

evlendimi diye sormuş evet evlendi köyde yaşayan bir topal vardı fakir onunla evlendi demiş

adam inanamamışş

kızım arkasından koşmuş tam kız evine girerken yakalamış. beni tanıdın mı demiş kıza.. kızda evet demiş

ya çok merak ettim benimle evlenmedinde fakir topal biriyle nasıl evlendin demiş..

kızda demişki anlatayım... gel bahçeye almış onu. bak burda bir sürü güller var şimdi senden istediğim şu bu güllerin içinden en güzelini bulup bana getireceksin ama geriye dönmek yok

tamam demiş çocuk

girmiş gül bahçesine.. işte bu demiş kırmızı bir gül tam koparacakken gözü ilerdekine beyaz güle takılmış.. tam onu koparacakken gözü bir ilerdekine sarı güle takılmış... tam onu koparacakken gözü bir ilerdeki pembe güle takılmış tam onu koparacakken ya dur sonuna geldim zaten en dipteki daha güzelldir ona gideyim demiş

bir gitmişki solmuş buruşuk bir gül var

geride dönemiyor..

mecburen onu kopartmak zorunda kalmış

kıza getirmiş vermiş.

anladın mı şimdi... neden fakir ve topal biriyle evlendiğimi...

bu yüzden sen sen ol daha iyisi daha güzeli arama. bulduğuna inandığın ve hayatının tamamını gecirebileğin birini bulduğunda düşünmeden evlen
Revenir en haut Aller en bas
http://www.anoniniyolay.skyblog.com
GURBETCI_MECNUN

GURBETCI_MECNUN

bir koyde cok guzel bir kiz varmis.... Empty
MessageSujet: Re: bir koyde cok guzel bir kiz varmis....   bir koyde cok guzel bir kiz varmis.... EmptyJeu 20 Avr à 1:23

Hikayen çok guzel ben bu hikayenin baska bir turlusunu daha okumustum ana fikir ayni!!! Wink Wink Wink Wink
Revenir en haut Aller en bas
http://gurbetcimecnun.skyblog.com/

bir koyde cok guzel bir kiz varmis....
Page 1 sur 1