Zone Ketur
Vous souhaitez réagir à ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Zone Ketur

pour tous les keturs !

AccueilAccueil  RechercherRechercher  Dernières imagesDernières images  S'enregistrerS'enregistrer  Connexion  
Le Deal du moment :
Display Star Wars Unlimited Ombres de la Galaxie : ...
Voir le deal

Acayippp huahauhau

3 participants
AuteurMessage
HeHey

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyLun 8 Mai à 16:27

Iki sevgilinin hikayesi, Deliler gibi asik olan iki genc'in biri (Kizi) zor kurtulacak bir hastaliga bedel oluyor.

Ameliyat öncesi, ve sonrasi genç Kizin tuttugu günlük:

Merhaba Günlügüm

Hastane dösegindeyim, doktor çok zor ve tehlikeli bir ameliyat olacagini söylüyor.. korkuyorum, sevgilim henüz yanimda degil, hani bana destek olacakti?

Merhaba Günlügüm

Ameliyat bitti, doktorlar herseyin iyi oldugunu söylüyorlar, Ameliyat basarili geçti Smile , ama O(biricik sevdigim) hala ba$ ucumda degil..

Merhaba Günlügüm

Bir hafta geçti, çok iyim ama sevgilim halen gelmedi, dogrusu endisellenmeye basliyorum. Ben ziyaretine gidiyorum, artik dayanamiyorum!

Merhaba Günlügüm

Sevgilim'e gittim, evde yoktu. Ben yinede eve girdim, masanin üzerinde bir yazili kagit vardi, söyle bir yaziydi:

"Askim, biricik Sevdigim, Kalbim artik kendimde atmiyor ama sana verdigim için çok mutluyum, artik kalbin benim Bebegim... Seni çOk seviyorum, Daima Seninleyim.. "
Revenir en haut Aller en bas
HeHey

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyLun 8 Mai à 16:43

Wallah bu hikayeyi ilk okudugumda $öyle dedim: VAY SEREFSIZZZZZZZZZZZZZZZ!!!! KIZ ÖLÜM DÖSEGINDE OLDUGU için ONU BIRAKIP GITTIN!!!! adill $erefsizzzzzzzz Very Happy
Bence, ASIL bu tür zor durumlarda, sevdigimizin bizi kesinlikle birakmamasi ve ba$ ucumuzda olup bize destek olmasi gerekir diye düsünüyorum.
(je connais une personne qui a du subir une greffe de sein parce qu'elle était atteinte du cancer du sein, inanirmisiniz ke son mec la lacher à cause de ça?? C un peu dégueu.. pale )

Neyse,
Simdi, kendi düsüncem $u: Bu hikayenin sonunu okudugumda içim bir ho$ oldu, genç oglan'in yaptigi çok ilginç, ama oda haksiz degil; Sevdigini ölecek bilirken kendisi nasil ya$ayabilirdiki?
Bence gerçek A$k bu olmali, ama bu olmamalida, çünki canima tak eden bir mesele var, Kizin artik sevdiginin kalbini tasimasi ho$ ama, asil O genç kiz nasil yasayabilirki sevdigi olmayinca, ve sevdiginin yasantisina kendisi sebep olmu$'sa Suspect bilmem anlayabildinizmi Wink
GURBETCI_MECNUN

GURBETCI_MECNUN

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyLun 8 Mai à 21:13

ERKEK SEVERSE OLUMUNE SEVER!!
hikayen çok guzeldi! Crying or Very sad
http://gurbetcimecnun.skyblog.com/
HeHey

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyLun 8 Mai à 21:14

OOOO BENDE SEVERSEM ÖLÜMÜNE SEVERIM!!!

TSK Begendigine sevindimmm Very Happy
GURBETCI_MECNUN

GURBETCI_MECNUN

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyMer 10 Mai à 11:26

Bu hikayeyi bir defa daha okumu$tum ama ba$ka bir $ekilde sonunda o hikayeyi buldum!

Yarali Kalp

Genç kiz feci bir hastaliğin pençesinde kivraniyordu. Yarali kalbi artik bu dünyaya daha fazla dayanamamaya baslamisti. Çok zengin olan ailesi tüm gazetelere, kalp nakli için ilan vermislerdi... Canini feda edecek birini ariyorlardi... Genç kiz ise hergün hastahane odasinda biraz daha solmaktaydi. Yine yalnizdi odasinda, gözü yasli, boynu bükük ölümü bekliyordu... Gözlerini kapadi, bu küçük odada gözyasi dökmekten bikmisti... Yinede engel olamadi pinar gibi çağlayan gözyaslarına. Sevdiği geldi aklına, fakir ama onu seven sevgilisi..

Hergün ayni şeyleri düsünüyor, anilari bir film şeridi gibi gözünün önünden geçiyordu..."Param yok ama sana verebileceğim sevgi dolu bir kalbim var" demişti delikanlı... Genç kizda zaten başka birşey istemiyordu...Sevgiye muhtaç biri, sevdiğinin sevgisinden başka ne isteyebilirdiki... Ama olmamişti işte, dünyalar kadar olan sevgilerinin arasina, o lanet olasica para girmeyi bilmis, onlari ayirmisti... İste paranin geçmediği zamanlara gelmislerdi.. Ne önemi vardı artik? Su son günlerinde, sevdiği yaninda olsa yeterdi... Ayriliklarından bu yana 5 bitmeyen, çile dolu yil geçmişti...Her günü zehir, her günü hüsran...Ama genç kiz hep sevgisini yüreğinde tasimis, kalbini kimseyle paylasmamisti. Sevdiğini düsündü iste o an..
Acaba o neler yapmisti bu kadar sene boyunca.. Kimbilir kiminle evlenmis, çoluk çocuğa karismisti... Gözlerinden bir damla yas daha damladi kurumus, bitmis ellerine. Ellerine bakti, bir zamanlar ellerinin, elerini tuttuğunu hayal edip, her gün saatlerce ellerini seyrederdi... En çokta saçlarinin dökülmesine üzülüyordu. Çünkü sevdiği öpmüs, koklamisti onları. Her bir tanesi koptugunda, kalbine bir ok daha saplaniyordu. Kalbi yine sizlamaya baslamisti.. Belki sevdiği yaninda olsa, kalbi bu kadar yorulup, veda etmezdi yasama... Zaten artik ölüm umrunda değildi genç kizin. Sevdiğinden ayri yasamanin ölümden ne farki vardi ki.. Tekrar o geldi aklina... Keske keske yanimda olsa dedi. Son bir kez elini tutsa yeterdi. Gözlerini son bir kez öpse, rahatça ebediyen gözlerini kapatabilirdi artik... Gözleri pinar gibi çağlamaya başladi. Sevdiğini son bir kez göremeden ölmek istemiyordu.. Ufakta olsa ondan bi hatirasini almadan bu dünyadan göçmek istemiyordu... Oysa sevdiği, kimbilir kiminle beraberdi...Kendi sevgi dolu kalbinin kimseyle paylaşmayi düsünmemisti bile, ama acaba o paylasmıs mıydı? Onun sevgisini silmis atmis miydi acaba kalbinden? İçi birden nefretle doldu. Üstüne büyük bir agirlik çöktü. Onu düsündükçe her dakikasinin zehir olmasi artik çok daha agır geliyordu genç kiza... Ölmek istedi, artık yasamak istemiyordu bu dünyada.. Ama sevdiginden bi hatira almadan ölmeyeceğine and içmisti. Tekrar gözlerini açti. Kimbilir belkide sevdigi onu unutmustu...
Bu düsünceler içinde derinlige daldi... Birden babasi girdi odaya, kizina kalp nakli için bir gönüllü bulduklarini müjdeleyecekti. Fakat genç kiz çoktan uykuya dalmıstı.. Bir melegi andiran masum yüzü, sevdiginin özleminden sirilsiklamdi... O gece biri gözlerini dünyaya kapadi, genç kiz ameliyata alindi. Tekleyen ve görevini yerine getirmeyen kalbi değiştirilmişti. 1 hafta sonra tekrar gözlerini açtı dünyaya genç kiz. Ama dünya daha farkli geldi ona. Sanki birseyler eksikti... Aradan aylar geçmis genç kiz artik iyice iyilesmişti. Ama içindeki buruklugu bir türlü atamiyordu. Sevdiği aklina gelince kalbi eskisinden daha çok sizliyordu.. Bir kere, bir kere görebilsem diye mirildandi... Kalbi yine sizlamaya baslamisti. Yeni kalbi onu iyilestirmisti ama nedense her gece aniden hizlaniyor, onu uykusundan uyandiriyor ve sanki yerinden çikacakmis gibi atmaya basliyordu... Genç kiz bir anlam veremediği bu durumu doktora anlamis, ama ameliyat kolay degil, bir aydan geçer demişti doktor. Aylar geçmişti ama hala ayniydi durum. Çiçeklerinin yanina gitti. Hergün onlarla saatlerce dertlesiyor, zaman zaman agliyordu onlarla.. En çokta kan kirmizisi gülünü seviyordu. Çünkü kirmizi gülün onun için yeri apayri idi. Oda genç kizla beraber gülüyor, onunla beraber aglıyordu. Onu sevdigi gibi görüyordu genç kiz. Ve gülünü sevdigini ilk gördügünde ona hediye edecegine dair yemin etmisti. Baska türlü paylasamazdi gülünü kimseyle... Kapi çaldi aniden. Kapiyi açti ama kimse yoktu. Gözü yerdeki beyaz zarfa ilisti. Yavasça eilip zarfi yerden aldi. Birden kalbi deli gibi atmaya başladı. Ne olduğunu anlayamıyordu. Zarfın üzerinde ne bir isim, ne bir adres vardi.
Zarfi açti, içinden beyaz bir kagida yazilmiş bir mektup çikti. Kalbi daha hizli atmaya basladi. Onun kokusu vardi kagitta. Evet, onun kokusu vardi. Yilar yili özlemini çektigi, yaninda olabilmek için canini bile verebilecegi sevdiginin kokusu vardi mektupta.. Basi dönmeye basladi. Koltuguna geçip oturdu yavasça...Kagidi açti. Ve elleri titreyerek okumaya basladi.
"Sevgilim, senden ayrildiktan sonra, bir kalbe 2 sevginin sigmayacagini bildigimden dolayi, ne bir kimseyi sevebildim, nede kimseye bakabildim... Her günüm digerinden daha zor geçti, çünkü her gün özlemin dahada artiyordu.. Sana kitaplari dolduracak kadar şiirler yazdim. Her biri digerinden dahada hüzünlüydü. Yazdim, okudum, agladim... Hergün yazdim, her gün okudum, senelerce agladim... Her gece seni düsündüm sabahlara kadar, her gece senin yaninda olmayi istedim. Ve her gece sensizlige lanet ettim, uykulari haram ettim kendime, sensiz olmanin acisini gözlerimden çikardim... Ve bir gün herşeyi degiştirecek bir firsat çikti önüme. Bunu firsati degerlendirmeyip, kendime haksizlik edemezdim... Ve degerlendirdim... Senden çok uzaklara gittim, belki seni unuturum diye.. Ama tam tersi oldu. Seni daha çok özlüyorum artik... Senden çok uzaklardayim belki, ama yinede seni görmek için uzaklardan gelebiliyorum. Hemde her gece... Seni seviyor, seyrediyor ve egilip sen uyurken yanagına bir öpücük konduruyorum.. Bazen gözlerini açip bakiyorsun, geldigimi bildigimi saniyorum ama yine o tatli uykuna geri dönüyorsun. Yarin birbirimizi sevmemizin 6. senesi... Hep ben geldim şimdiye kadar senin yanina, yarinda sen gel olur mu sevgilim.. Ha, unutmadan, sana hep sözünü ettigim, kalbime iyi bak olur mu? Çünkü gözyaslarimla, adini yazdim ona...Seni senden bile çok seven bir sevgi var kalbinin içinde... Unutma, kirmizi gülüde unutma olur mu??...
Seni Seviyorum, Yanima Gelinceye Kadarda Seveceğim...
Sevgilin...."
HeHey

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyMer 10 Mai à 20:58

hakkatten Sad senin anlattigin sekil daha bir aci Sad

Of OoOoOF... Allah herkese Ask hayatlarinda sabir ve mutluluk versinn.. Sevenleri ayirmasin, asklarini en mükemmel bir sekilde yasamaya nasip etsin INSAALLAH
GURBETCI_MECNUN

GURBETCI_MECNUN

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyJeu 11 Mai à 2:07

INSALLAH !!!
AMiN AMiN!!!!
Allah dualarini kabul etsin!!
yildiz

yildiz

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyJeu 11 Mai à 10:16

INCHALLAHA BUYUK ALLAHA herkeze mutluluk veresin ikinizede cok tesekurler bu hikayelrt icin Sad Sad Sad
http://www.mavi-boncuk-67.skyblog.fr
HeHey

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau EmptyJeu 11 Mai à 20:43

Amin Cümlemizin dualarini kabul etsin Wink
Contenu sponsorisé

Acayippp huahauhau Empty
MessageSujet: Re: Acayippp huahauhau   Acayippp huahauhau Empty

Acayippp huahauhau
Page 1 sur 1