Zone Ketur
Vous souhaitez réagir ŕ ce message ? Créez un compte en quelques clics ou connectez-vous pour continuer.

Zone Ketur

pour tous les keturs !

AccueilAccueil  RechercherRechercher  Derničres imagesDerničres images  S'enregistrerS'enregistrer  Connexion  
Le deal à ne pas rater :
Funko POP! Jumbo One Piece Kaido Dragon Form : où l’acheter ?
Voir le deal

Yasa reddedildi.......

2 participants
AuteurMessage
PsikOlojiK_deLi
Admin
PsikOlojiK_deLi

Yasa reddedildi....... Empty
MessageSujet: Yasa reddedildi.......   Yasa reddedildi....... EmptyDim 21 Mai ŕ 3:12

Yasa reddedildi....... Manif3qk

Cojep Haber :

18 Mayis 2006 günü Cojep International öncülügünde, Licep ve Uneft gibi sivil toplum örgütlerinden olusan yüze yakin teskilat idarecisi Paris Invalide meydaninda toplanarak ayni saatlerde Fransa Ulusal Parlamentosunda görüsülen “Sözde Ermeni Soykirimini” inkar edenlere karsi yasal ceza getirilmesini öngören ve Sosyalist Parti Milletvekilleri tarafindan sunulan teklife tepkilerini göstermislerdir.

Bir yanda kendilerini zencirlere baglayan ve agizlarini bantlayan göstericiler bu yasanin Fransa’da düsünce özgürlügünü kisitlayacagini ifade ederken, diger yandan Cojep International’in üst yöneticilerinden olusan bir heyet Sosyalist Parti lideri François Hollande’la birlikte Parti binasinda bulusarak Türkiye kökenli Fransiz yurttaslarinin duygu ve düsüncelerini tasiyarak bu teklifin yanlis bir teklif oldugunu belirtmislerdir.

18 Mayis günü Fransa’da ne Türkiye kökenli nede Fransa kökenli yurttaslarin zaferleri olmustur.
Demokrasi ve Düsünce Özgürlügü kazanmistir.
Fransa’daki bütün halklarin kazanimidir bu.
Türkiye kökenli Fransizlar sayilari dogrultusunda siyasi süreçlerde bugüne kadar dinlenmekten ve dikkate alinmaktan mahrum kalmislardir.

Bu durumun degismesinin ilk adimi atilmistir artik ve devami gelecektir. Bizler bu konularda duyarli olan insanlarimiza, bizlere mektup, telefon, faks ve maillerle destek vererek çesitli yetkili organlara onbini askin araçla tepkilerini gösteren vatandaslara tesekkür ederken, sesimize kulak veren siyasilere ve milletvekillerine bu günde Demokrasi adina önemli bir karar aldiklarindan dolayi minnettariz.

(alintidir)
Revenir en haut Aller en bas
GURBETCI_MECNUN

GURBETCI_MECNUN

MessageSujet: Re: Yasa reddedildi.......   Yasa reddedildi....... EmptyDim 21 Mai ŕ 12:43

Benim haberlerde takibime gore yasa sadece erteletilmi$tir!!!
sanirim kasim ayinda tekrar gorusulecektir bu tasa!!!
http://gurbetcimecnun.skyblog.com/
PsikOlojiK_deLi
Admin
PsikOlojiK_deLi

MessageSujet: Re: Yasa reddedildi.......   Yasa reddedildi....... EmptyDim 21 Mai ŕ 13:12

Evet yasa ertelenmistir ama ben bu haberi boyle lanse etmek istedim cunku yasanin oylama geregi bile bulunmamasi bence hukumetin diplomatik ve sivil toplum orgutlerinin yaptigi baski sonucunda gerceklestigini dusunuyorum ve bence buda bi zafer sayilabilir!! Wink
Contenu sponsorisé

MessageSujet: Re: Yasa reddedildi.......   Yasa reddedildi....... Empty

Yasa reddedildi.......
Page 1 sur 1